Novinka Tip Efekt lupa
 • 1 z 2
 

Hyaluron sérum 30ml

 

- velmi komplexní anti-aging přípravek pečující o pleť, kterou hydratuje, zjemňuje, chrání před nepříznivými vlivy a napomáhá její regeneraci.

- kombinuje účinky tří hlavních surovin : kyseliny hyaluronové, glycoinu a extraktu ze zeleného čaje. 

Dostupnost Skladem
215 Kč
178 Kč bez DPH
   
Značka BAREKOL
Kategorie CELÝ SORTIMENT
 

Hyaluron sérum 30ml - je velmi intenzivní péče s anti-age efektem komplexně pečující o pleť, kterou hydratuje, regeneruje, zjemňuje a chrání před nepříznivými vlivy. Jedná se o originální přípravek kombinující účinky tří hlavních surovin : kyseliny hyaluronové, glycoinu a extraktu ze zeleného čaje. 

Sérum kombinuje vynikající účinky nízko i vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, která zajišťuje okamžitou hydrataci pleti i pozvolný regenerační efekt.

Vysoké množství glycoinu má výrazný hydratační,regenerační a ochranný účinek, dále stimuluje a zlepšuje funkce buněk.

Extrakt ze zeleného čaje působí antioxidačně s regeneračními a tonizujícími účinky 

Použití: několik kapek séra naneste na prst a rozetřete po obličeji. Poté můžete použít Váš krém.

Kyselina hyaluronová je v přípravku obsažena ve dvou variantách, to zajišťuje jak okamžitou hydrataci pleti, tak i pozvolný regenerační efekt.

Vysokomolekulární forma kyseliny hyaluronové (1%) - kvůli větším molekulám zůstává na povrchu pleti, kde kožní buňky zvláčňuje a hydratuje. Dokáže vyhladit drobné linie a vytvořit jemný film, jenž chrání pleť před škodlivinami z vnějšího prostředí. 

Nízkomolekulární forma kyseliny hyaluronové (0,75%) - má schopnost pronikat hluboko do vrstev kůže, čímž napomáhá dlouhodobé hydrataci pleti a opravě vláken. Díky tomu navrací pružnost a vyplňuje i větší vrásky. 

Extrakt ze zeleného čaje s vysokým obsahem polyfenolických látek má mnohostranný příznivý efekt, spočívající zejména v jeho antioxidačním působení s regeneračními a tonizujícími účinky.

Glycoin (3%) -  má výrazný hydratační, regenerační a ochranný účinek proti stárnutí se silnými vlastnostmi stimulujícími a posilujícími buňky. Je vynikající zejména na unavenou, stresovanou nebo zralou pleť. Glycoin revitalizuje, stimuluje a zlepšuje zpomalené a narušené funkce buněk, což vede k silné a mladistvě vypadající pokožce. Přírodní molekula chránící před stresem zároveň poskytuje okamžitou a znatelnou vlhkost - po celý den.
Glycoin se nachází i v pouštních rostlinách, takzvaných rostlinách vzkříšení (např. Myrothamnus flabellifolia) - rostliny jsou zajímavé tím, že mohou zcela vyschnout a po malém navlhčení opět regenerují. Glykoin zde působí jako ochrana rostliny během dlouhých období sucha, která rostlina tak bez námahy přežije bez kapky deště. Během této doby sucha rostlina vzkříšení úplně vyschne. Ale jakmile začnou deště, rostlina znovu ožije. Během několika hodin se zázračně znovu zazelená. Poté, co deště ustanou, rostlina Myrothamnus znovu vyschne a čeká na další zázrak vzkříšení. 

Prokázaná účinnost Glycoinu:

 • Revitalizace starých kožních buněk
 • Stimulace pomalé buněčné vitality a metabolismu
 • Zvýšení syntézy SO=D1 a ATP ve starých kožních buňkách
 • Stimulace prokolagenu I ve stárnoucích kožních buňkách
 • Stimulace růstových faktorů FGF7 a TGF-beta 1
 • Zlepšení hladkosti pokožky
 • Zvýšení pružnosti pokožky 
 • Zvýšení tloušťky pokožky 
 • Snížení spálení sluncem a zarudnutí pokožky
 • Posílení opravy tkáně a obnovy buněk 

Ingredients /INCI/: Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Glucoside, Camellia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.