Doprava

CENY ZA Dopravné V ČR : 

 

DOPRAVA PLATBA ZBOŽÍ 0-1000Kč ZBOŽÍ nad 1000Kč
Balíkovna bankovní převod/karta/dobírka 59Kč zdarma
Zásilkovna  bankovní převod/karta 79 Kč zdarma
Zásilkovna dobírka 109 Kč 30 Kč
Česká pošta bankovní převod/karta/dobírka 95 Kč zdarma
PPL bankovní převod/karta 95 Kč zdarma
PPL dobírka 125 Kč 30 Kč
       
Osobní odběr převod/karta/hotově zdarma zdarma

 

DOPRAVA - přepravní služba PPL (do 24hodin):

Jakmile zásilku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásilky e-mailem a můžete její pohyb sledovat na: http://www.ppl.cz . Zboží Vám bude doručeno do 24 hodin od expedice rychlou spediční službou PPL domů nebo do zaměstnání. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Před samotným rozvozem Vás bude telefonicky kontaktovat řidič PPL a domluví se s Vámi na přesném a Vám vyhovujícím čase rozvozu. V případě, že nebudete přítomni, Vám bude zanecháno oznámení o doručení a druhý den budete kontaktováni znovu. Pokud se neuskuteční doručení ani na druhý pokus, bude zásilka uložena na depu PPL po dobu 10 dnů. Na zanechaném oznámení bude uvedeno tel. číslo na depo PPL, kde si můžete vyžádat další bezplatné doručení.

PŘEVZETÍ ZÁSILKY - Reklamace mechanického poškození - Zákazník je povinen zkontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. V opačném případě je nutné sepsat s řidičem škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu je nutné nahlásit do 3 dnů od převzetí zásilky dopravci (PPL) na lince zákaznického servisu PPL tel.: 225 331 500. V případě reklamace NEVYHAZUJTE OBAL - je předmětem důkazního řízení. Prosíme Vás o postup dle stránek PPL https://www.ppl.cz/main.aspx?cls=art&art_id=1663 . Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

 

 

DOPRAVA na pobočku Balíkovny (1-3dní):

Jakmile zásilku vyexpedujeme na Vámi v objednávce vybranou pobočku Balíkovny, obdržíte od nás e-mail s informací o odeslání zásilky. Zboží Vám bude doručeno na vybranou pobočku za 1 až 3 dny od naší expedice. Jakmlile bude zboží na vybrané pobočce připraveno k odběru, budete o tom vyrozuměni SMS zprávou a e-mailem. Balíček bude uložen na pobočce Balíkovny po dobu 7 dnů, kde si ho osobně vyzvednete. K vyzvednutí balíčku stačí v Balíkovně pouze sdělit kód, který Vám byl poslán na mobil (e-mail).

Pobočky Zásilkovny můžete zkontrolovat zde: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu

 

DOPRAVA na pobočku Zásilkovny (1-3dní):

Jakmile zásilku vyexpedujeme na Vámi v objednávce vybranou pobočku Zásilkovny, obdržíte od nás e-mail s informací o odeslání zásilky. Zboží Vám bude doručeno na vybranou pobočku za 1 až 3 dny od naší expedice. Jakmlile bude zboží na vybrané pobočce připraveno k odběru, budete o tom vyrozuměni SMS zprávou a e-mailem. Balíček bude uložen na pobočce zásilkovny po dobu 7 dnů, kde si ho osobně vyzvednete. K vyzvednutí balíčku stačí v Zásilkovně pouze sdělit kód, který Vám byl poslán na mobil (e-mail).

Pobočky Zásilkovny můžete zkontrolovat zde: https://widget.packeta.com nebo  http://www.zasilkovna.cz/pobocky?closest=1

 

DOPRAVA - Česká pošta (1-2dní):

Jakmile zásilku vyexpedujeme, obdržíte od nás e-mail s informací o odeslání zásilky. Zboží Vám bude doručeno Českou poštou za 1 až 2 dny od naší expedice. Pokud Vás Česká pošta nezastihne při doručování zásilky, bude balíček uložen na poště po dobu 7 dnů.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr zboží je možný na adrese: Myslotín 46, 39301 Pelhřimov. Předem si vždy domluvte den a čas osobního odběru na tel.: 565 433 433 nebo 773 140 572. Děkujeme.

 

CENY ZA Dopravné na slovensko : 

DOPRAVA PLATBA ZBOŽÍ 0-3000Kč (0-120€) ZBOŽÍ NAD 3000Kč (nad120€)
GLS/Remax kurýr bankovní převod 139 Kč  (5,90€) zdarma
GLS/Remax kurýr dobírka 178 Kč  (7,50€) 39 Kč  (1,60€)
Zásilkovna bankovní převod 89 Kč  (3,80€) zdarma
Zásilkovna dobírka 128 Kč  (5,40€) 39 Kč  (1,60€)

 

V případě objednávky bankovním převodem můžete platbu uskutečnit na náš účet vedený u Fio banky: IBAN:CZ0920100000002400137857, BIC: FIOBCZPPXXX , var.symbol: číslo objednávky.

V případě dobírky bude částka vybrána v EUR.

 

DOPRAVA - kurýrní službou GLS/Remax na Slovensko (cca 3-5 dnů): 

Jakmile zásilku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásilky e-mailem a můžete její pohyb sledovat. Zboží Vám bude doručeno za 3-5 dnů od expedice kurýrní službou GLS/Remax. 

DOPRAVA na pobočku Zásilkovny na Slovensku:

Jakmile zásilku vyexpedujeme na Vámi v objednávce vybranou pobočku Zásilkovny, obdržíte od nás e-mail s informací o odeslání zásilky. Zboží Vám bude doručeno na vybranou pobočku do 2 až 5 dnů od naší expedice. Jakmlile bude zboží na vybrané pobočce připraveno k odběru, budete o tom vyrozuměni SMS zprávou a e-mailem. Balíček bude uložen na pobočce zásilkovny po dobu 14 dnů, kde si ho osobně vyzvednete. K vyzvednutí balíčku stačí v Zásilkovně pouze sdělit kód, který Vám byl poslán na mobil (e-mail).