Novinka Tip Efekt lupa
 

ProVine noční hyaluronové sérum 30ml

 

ProVine noční hyaluronové sérum s vitamínem C a extraktem z vinné révy  30ml

 

- intenzivní anti-aging přípravek pečující o pleť, kterou hydratuje, zjemňuje, chrání před nepříznivými vlivy a silně napomáhá její regeneraci

- kombinuje účinky šesti hlavních surovin : kyseliny hyaluronové, glycoinu, extraktu ze zeleného čaje, panthenolu, vitamínu C a extraktu z výhonků vinné révy 

Dostupnost Skladem
245 Kč
202 Kč bez DPH
   
Značka BAREKOL
Kategorie CELÝ SORTIMENT
 

ProVine noční hyaluronové sérum s vitamínem C a extraktem z vinné révy  30ml - je velmi intenzivní péče s anti-age efektem komplexně pečující o pleť, kterou hydratuje, regeneruje, zjemňuje a chrání před nepříznivými vlivy. Jedná se o originální přípravek kombinující účinky šesti hlavních surovin : kyseliny hyaluronové, glycoinu, extraktu ze zeleného čaje,  panthenolu, vitamínu C a extraktu z výhonků vinné révy . 

Sérum spojuje vynikající účinky nízko i vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, která zajišťuje okamžitou hydrataci pleti i pozvolný regenerační efekt.

Vysoké množství glycoinu má výrazný hydratační, regenerační a ochranný účinek, dále stimuluje a zlepšuje funkce buněk.

Způsob užití: Několik kapek séra naneste na suchou čistou pleť a jemně vmasírujte. Použít lze nejen na noc, ale i během dne. Následně aplikujte krém.

Vitamín C redukuje pigmentaci, zpevňuje pleť, snižuje zarudnutí

Výhonky z vinné révy obsahují:

- Resveratrol - pomáhá zvýšit přežití buněk a zpomalit stárnutí aktivací genu „dlouhověkosti“ známého jako sirtuin 1 (SIRT1), dále má silné protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, kdy zabraňuje poškození buněk a neutralizuje kyslíkové radikály dříve, než by mohly buňku poškodit. 

- Viniferiny - redukují pigmentaci, urychlují hojení

- Troxerutin - bioflavonoid, který posiluje cévní systém

Panthenol má protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a zklidňující účinky. Zlepšuje hydrataci pokožky (změkčuje pleť, zanechává ji vyhlazenou a navrací její přirozenou rovnováhu), snižuje svědění pokožky, urychluje hojení u epidermálních ran (popáleniny, spáleniny, kousnutí hmyzem)

Kyselina hyaluronová je v přípravku obsažena ve dvou variantách, to zajišťuje jak okamžitou hydrataci pleti, tak i pozvolný regenerační efekt.

Vysokomolekulární forma kyseliny hyaluronové - kvůli větším molekulám zůstává na povrchu pleti, kde kožní buňky zvláčňuje a hydratuje. Dokáže vyhladit drobné linie a vytvořit jemný film, jenž chrání pleť před škodlivinami z vnějšího prostředí. 

Nízkomolekulární forma kyseliny hyaluronové - má schopnost pronikat hluboko do vrstev kůže, čímž napomáhá dlouhodobé hydrataci pleti a opravě vláken. Díky tomu navrací pružnost a vyplňuje i větší vrásky. 

Extrakt ze zeleného čaje s vysokým obsahem polyfenolických látek má mnohostranný příznivý efekt, spočívající zejména v jeho antioxidačním působení s regeneračními a tonizujícími účinky.

Glycoin -  má výrazný hydratační, regenerační a ochranný účinek proti stárnutí se silnými vlastnostmi stimulujícími a posilujícími buňky. Je vynikající zejména na unavenou, stresovanou nebo zralou pleť. Glycoin revitalizuje, stimuluje a zlepšuje zpomalené a narušené funkce buněk, což vede k silné a mladistvě vypadající pokožce. Přírodní molekula chránící před stresem zároveň poskytuje okamžitou a znatelnou vlhkost - po celý den.
Glycoin se nachází i v pouštních rostlinách, takzvaných rostlinách vzkříšení (např. Myrothamnus flabellifolia) - rostliny jsou zajímavé tím, že mohou zcela vyschnout a po malém navlhčení opět regenerují. Glykoin zde působí jako ochrana rostliny během dlouhých období sucha, která rostlina tak bez námahy přežije bez kapky deště. Během této doby sucha rostlina vzkříšení úplně vyschne. Ale jakmile začnou deště, rostlina znovu ožije. Během několika hodin se zázračně znovu zazelená. Poté, co deště ustanou, rostlina Myrothamnus znovu vyschne a čeká na další zázrak vzkříšení. 

Prokázaná účinnost Glycoinu:

  • Revitalizace starých kožních buněk
  • Stimulace pomalé buněčné vitality a metabolismu
  • Zvýšení syntézy SO=D1 a ATP ve starých kožních buňkách
  • Stimulace prokolagenu I ve stárnoucích kožních buňkách
  • Stimulace růstových faktorů FGF7 a TGF-beta 1
  • Zlepšení hladkosti pokožky
  • Zvýšení pružnosti pokožky 
  • Zvýšení tloušťky pokožky 
  • Snížení spálení sluncem a zarudnutí pokožky
  • Posílení opravy tkáně a obnovy buněk 

Ingredients /INCI/: Aqua, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Panthenol,, Ascorbil Glucoside, Troxerutin, Vitis vinifera, Stem extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.